przejdź do Sochaczew.pl
98506 odwiedzin
Jagódki z wizytą w szkole muzycznej

28 marca dzieci z naszego przedszkola grupa- jagódki udały się na wycieczkę do Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie. Celem wizyty było uświadomienie przedszkolaków o istnieniu szkoły, która uczy dzieci grać na instrumentach muzycznych.

Przedszolaki poznały budynek szkoły, odwiedziły sale lekcyjne, w których młodzież uczy się grać na różnych instrumentach, zwiedziły salę do zajęć rytmicznych. Podczas spotkania przedszolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały melodii wygrywanej na cymbałkach i bum bum rurkach przez dzieci ze szkoły muzycznej. Poznały muzykę poprzez aktywne uczestnictwo w zabawach muzyczno- rytmicznych i ruchowych. Grały grzechotkami wspólnie z uczniami szkoły. Jagódki zatańczyły wspólnie z uczniami taniec z chustą.

Pani Kasia oraz uczniowie szkoły pożegnali nas przepięknym tańcem Kujawiakiem. Dzieci były zafascynowane wyglądem szkoły i umiejętnościami jej uczniów. W tym dniu towarzyszyły im niezapomniane przeżycia, które rozbudziły w nich zainteresowanie muzyką. Być może i nasze przedszolaki niebawem staną się uczniami tej szkoły .

Bardzo dziękujemy Pani Kasi oraz uczniom za miło spędzony czas.

A A A
03.04.2017
godz.08:53
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość