przejdź do Sochaczew.pl
133360 odwiedzin
BAL KARNAWAŁOWY

   Karnawał to czas radości i zabawy - przede wszystkim dla dzieci. Dlatego też dnia 01 marca, w naszym przedszkolu, odbył się bal karnawałowy.

   Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i tym razem.

   Ten wyjątkowy dzień stanowił okazję do spełnienia dziecięcych marzeń, bowiem na krótką chwilę mogły one wcielić, przeistoczyć się w ulubioną, jakże podziwianą bajkową postać - być częścią wspaniałego świata fantazji.

   Wyśmienita zabawa, przepełniona muzyką i dziecięcymi uśmiechami, stanowiła synonim naszego balu karnawałowego. W pierwszej kolejności, dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy. 

   Na balu towarzyszył nam wodzirej, który zachęcać wszystkich przedszkolaków do tańców i figli. Radość nie znikała z dziecięcych twarzy. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

   Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, w przygotowanie swym dzieciom, pięknych balowych strojów.

   Na fotorelację z balu karnawałowego, zapraszamy do naszej galerii: 

A A A
01.03.2019
godz.17:52
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość