86589 odwiedzin
 
 

Placówka zapewnia

A A A

PLACÓWKA ZAPEWNIA:
- indywidualny tok nauczania, wychowania, opieki nad dzieckiem, badania psychologiczno-pedagogiczne i logopedyczne wraz z diagnozą poprzez kontakt z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Sochaczewie, zajęcia rytmiczno-muzyczne prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela Szkoły Muzycznej, program zajęć językowych(j. angielski) dwa razy w tygodniu.
W ciągu roku szkolnego na terenie przedszkola odbywają się uroczystości takie jak: Pasowanie na Przedszkolaka, Andrzejki, Mikołajki, Wigilia, Bal Karnawałowy, DzieńBabci i Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca, Festyn Rodzinny, Dzień Dziecka, Integrujące Rajdy Rodzinne, Dni Otwarte dla dzieci zamierzających rozpocząć edukację w naszej placówce.

 

DZIECKO ZNAJDUJE TU:
Możliwość indywidualnego rozwoju, jest wrażliwe na krzywdę innych, rozwija aktywność twórczą, poznaje swoje prawa, zdobywa wiedzę i umiejętności, czuje się bezpiecznie w życzliwej, „rodzinnej atmosferze”, uczy się szacunku dla tradycji, ma stworzone warunki dostosowane do jego potrzeb i możliwości, rozwija kreatywność, rozbudza zainteresowanie otaczającym światem.
W placówce praktyki odbywają studenci wyższych uczelni pedagogicznych.
Nasi wychowankowie biorą udział w różnego rodzaju konkursach plastycznych, teatralnych i tanecznych organizowanych na terenie Sochaczewa. Występy przynosządzieciom pewność siebie i poczucie, że świat stoi przed nimi otworem. Oprócz licznychpochwał i komplementów, zdobywamy nagrody i wyróżnienia.
Przedszkole organizuje liczne wyjazdy do teatrów oraz jednodniowe wycieczki autokarowe.

 
kalendarz wydarzeń
wrzesień 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie