przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
182281 odwiedzin
Dzień Mamy i Taty w Miejskim Przedszkolu Nr 1
ŚWIĘTO MAMY I TATY

,,Mama i tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały, to dobre, czułe, pomocne ręce kochające najmocniej serce. To są wyprawy do kraju baśni, wakacje w górach, nad morzem, na wsi, loty huśtawką, prawie do słońca, oraz cierpliwość, co nie ma końca. 

    Kochana Mamo, Kochany Tato, dzisiaj dziękować chcemy Wam za to, że nas kochacie, że o nas dbacie wszystkie psoty nam wybaczacie”Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Mamy i Taty.

 

Najukochańsze osoby w naszym życiu, to oczywiście Mama i Tata. Dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych starały się przez kilka tygodni ucząc się wierszyków, piosenek , tańców, wszystko to na przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. 

 

Występy dzieci poszczególnych oddziałów zostały nagrane oraz przekazane rodzicom. Przedszkolaki wykonały również piękne upominki dla rodziców np. laurki, kwiaty papierowe, serca kolorowe z masy,  łapacze snów,... 

 

Występy dzieci z oddziałów przedszkolnych odbyły  się w następujących dniach:

 

oddział V Jeżyki -  SP nr. 1 -  21.05.2021r

oddział I Krasnale , oddział II Motyle – 24.05.2021r

oddział IV Smerfy – 26.05.2021r

ddział III Biedronki , oddział VI  Elfy  -SP nr,3 – 28.06.2021r

 

Wszystkie dzieci spisały się na medal.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 

Opracowała : Anna Kubiak 

A A A
07.06.2021
godz.23:33
 
kontakt