przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
182284 odwiedzin
Z Fryckiem w panoramie Sochaczewa

 

Sochaczew dołączył do projektu visitpoland.online. Przed kilkoma dniami udostępniony został wirtualny przewodnik zawierający nasze największe atrakcje połączony z grą miejską. Jeszcze nigdy Sochaczew nie posiadał tak atrakcyjnej wizytówki w sieci, a dołączona gra miejska to niezwykle ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu.

Ta, przygotowana specjalnie na Święto Mieszkańców propozycja, została zaprezentowana pod hasłem "Sochaczew w panoramie 3D i gra wirtualna".

Panorama Sochaczewa dostępna pod adresem http://przewodnik.sochaczew.pl/ pozwala zwiedzić nasze miasto za pośrednictwem pięknych zdjęć 3D wykonanych zarówno z lotu ptaka, jak i w jego najciekawszych punktach. Nie ruszając się z domu można odwiedzić bulwary z plażą i przystanią nad Bzurą, najciekawsze sochaczewskie pomniki, czy parki. Projekt ten daje możliwość wirtualnej wizyty w naszych dwóch najciekawszych muzeach - Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą oraz Kolei Wąskotorowej. Zainteresowani mogą także płynnie przenieść się i zobaczyć wnętrza magistratu.

Dodatkowym elementem zawartym w panoramie miasta jest gra miejska (http://gra.sochaczew.pl/), pozwalająca poznać dzieje Sochaczewa. Dzięki niej udamy się na historyczną wycieczkę, w której przewodnikiem jest młody Fryderyk Chopin i to z jego perspektywy oglądamy Sochaczew. Wraz z nim przenosimy się w świat sochaczewskich zabytków i próbujemy odpowiedzieć na zamieszczone zagadki.

W ramach wspomnianej gry odwiedzimy 17 ciekawych punktów w mieście. W każdym musimy odpowiedzieć na jedno z 17 pytań. Każdy kto zbierze komplet prawidłowych odpowiedzi, otrzyma specjalny kod. Z jego pomocą będzie mógł odebrać w Biurze Obsługi Klienta sochaczewskiego magistratu pamiątkowy medal turystyczny.

 

 

A A A
23.06.2021
godz.10:02
 
kontakt