przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
182281 odwiedzin

Placówka zapewnia

A A A

PLACÓWKA ZAPEWNIA:
- indywidualny tok nauczania, wychowania, opieki nad dzieckiem, badania psychologiczno-pedagogiczne i logopedyczne wraz z diagnozą poprzez kontakt z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Sochaczewie, zajęcia rytmiczno-muzyczne prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela Szkoły Muzycznej, program zajęć językowych(j. angielski) dwa razy w tygodniu.
W ciągu roku szkolnego na terenie przedszkola odbywają się uroczystości takie jak: Pasowanie na Przedszkolaka, Andrzejki, Mikołajki, Wigilia, Bal Karnawałowy, DzieńBabci i Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca, Festyn Rodzinny, Dzień Dziecka, Integrujące Rajdy Rodzinne, Dni Otwarte dla dzieci zamierzających rozpocząć edukację w naszej placówce.

 

DZIECKO ZNAJDUJE TU:
Możliwość indywidualnego rozwoju, jest wrażliwe na krzywdę innych, rozwija aktywność twórczą, poznaje swoje prawa, zdobywa wiedzę i umiejętności, czuje się bezpiecznie w życzliwej, „rodzinnej atmosferze”, uczy się szacunku dla tradycji, ma stworzone warunki dostosowane do jego potrzeb i możliwości, rozwija kreatywność, rozbudza zainteresowanie otaczającym światem.
W placówce praktyki odbywają studenci wyższych uczelni pedagogicznych.
Nasi wychowankowie biorą udział w różnego rodzaju konkursach plastycznych, teatralnych i tanecznych organizowanych na terenie Sochaczewa. Występy przynosządzieciom pewność siebie i poczucie, że świat stoi przed nimi otworem. Oprócz licznychpochwał i komplementów, zdobywamy nagrody i wyróżnienia.
Przedszkole organizuje liczne wyjazdy do teatrów oraz jednodniowe wycieczki autokarowe.

kontakt