Higiena to podstawa! - grupy Misie i Motyle w Akcji Tron
W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki z grup Misie i Motyle wykonywały zadania Akcji Tron – edukacyjnym projekcie poświęconym zasadom higieny i korzystania z toalety. Dzieci dowiedziały się, czym są przybory toaletowe i jak prawidłowo z nich korzystać. Przedszkolaki rozmawiały także o codziennej higienie – dlaczego jest ważna i jak wpływa na nasze zdrowie.
Z dużym zaangażowaniem wykonywały różnorodne zadania w zeszytach ćwiczeń, które utrwalały zdobyte informacje w sposób dostosowany do ich wieku. Zajęcia były nie tylko pouczające, ale i pełne radości oraz ciekawych rozmów.
Dzięki takim inicjatywom nasze przedszkolaki uczą się dbać o siebie już od najmłodszych lat – a nauka przez zabawę to przecież najlepszy sposób zdobywania wiedzy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!